СБУ прийшла з обшуком в Івано-Франківську єпархію УПЦ МП. ФОТО

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) у Івано-Франківську. Заходи відбуваються спільно з...

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) у Івано-Франківську.

Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні, пишуть Версії.

Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для:

  • перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра»;
  • недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;
  • убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
Немає опису.

Нагадаємо, що днями Івано-Франківську єпархію УПЦ МП очолив провокатор, внесений у базу «Миротворець». До речі, кажуть, що саме він зображений на пікантних фото, які гуляють у мережі.

Повідомляють, що єпископ Івано-Франківський та Коломийський Никита (Сторожук) є послідовним гундяєвцем, прихильником підпорядкування українського православ’я Москві та прямим виконавцем ФСБшних спецоперацій в Україні.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...