Франківці зможуть погрітися і зарядити телефони в гіпермаркетах

Якщо у місті вимкнуть електроенергію на тривалий час, будуть проблеми зі зв’язком та теплом, то великі магазини стануть місцем, де люди зможуть погрітися та...

Якщо у місті вимкнуть електроенергію на тривалий час, будуть проблеми зі зв’язком та теплом, то великі магазини стануть місцем, де люди зможуть погрітися та зарядити свої гаджети – переконаний міський голова Руслан Марцінків.

Саме для того, щоб максимально підготуватися до навіть найнепередбачуванішого сценарію Руслан Марцінків проводить профільні наради. Цього разу на спільну зустріч запросив підприємців – представників великих мереж.

У мережі супермаркетів АТБ закупили генератори, які встановлять у 5-ти магазинах. Насамперед, переконує керуюча мережі Оксана Солодовник, – у ті, які знеструмлюють найчастіше. До кінця тижня їх планують підключити. Адже, коли вимикають електроенергію, ці супермаркети зачиняються повністю. З 8-ми магазинів зараз стабільно працюють лише 3.  

Володимир Пливун – головний інженер ТОВ «Метро кеш енд Кері Україна» запевняє, що магазин працює стабільно. При потребі задіюють генератор. Він насамперед покриває холодильне обладнання, касову роботу та камери спостереження.

«Маємо у запасі бочки. Щодня ми дозаправляємо їх пальним. Наразі підвозимо пальне своїм спецтранспортом, але опрацьовуємо питання аби була підвозка дизелю».

«Сільпо» також закупило велику кількість генераторів. Кажуть, до 10-го грудня перша черга буде змонтована і запущена. Але, побоюються, можливі проблеми із транспортуванням та заправкою палива. Адже такі потужні генератори споживають чимало пального. Підприємці просять допомогти. 

Категорії
Місто
Новини
Loading...