“Наркобізнес” у СІЗО в Івано-Франківську: поліцейські виявили незаконну діяльність

Фігурант, що перебував у СІЗО, зберігав та розповсюджував серед засуджених заборонені речовини. У слідчому ізоляторі Івано-Франківська: поліцейські задокументували незаконну діяльність обвинуваченого. Про це повідомляє...

Фігурант, що перебував у СІЗО, зберігав та розповсюджував серед засуджених заборонені речовини.

У слідчому ізоляторі Івано-Франківська: поліцейські задокументували незаконну діяльність обвинуваченого.

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

FB IMG 1670493610754 scaled

“В ході досудового розслідування встановлено, що організував незаконну діяльність 43-річний обвинувачений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Упродовж трьох місяців чоловік розповсюджував наркотики серед засуджених осіб”, – йдеться у повідомленні.

За місцем утримання фігуранта провели обшук.

FB IMG 1670493621010 scaled

“Вилучили наркотики, засоби для пакування заборонених речовин, мобільний телефон, гроші, банківські картки, «чорнові» записи”– йдеться у повідомленні.

FB IMG 1670493616666 scaled

Наразі правоохоронці встановлюють джерела надходження наркотичних речовин та коштів для їх придбання. Окрім того, встановлюється коло спільників фігуранта.

FB IMG 1670493614843 scaled

Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...