У Калуші оголосили набір до лав тероборони

Добровольче формування Калуської міської територіальної громади оголошує набір до своїх лав з метою своєчасного реагування і вживання необхідних заходів для захисту населення від ворожої...

Добровольче формування Калуської міської територіальної громади оголошує набір до своїх лав з метою своєчасного реагування і вживання необхідних заходів для захисту населення від ворожої агресії на території громади. 

Про це повідомляє Калуська міська рада.  Запис в добровольче формування Калуської територіальної громади проводиться за адресою: вул. Січинського, 7  з 10.00 до 15.00 щоденно. 

Консультацію з питань вступу до лав тероборони можна отримати за телефоном 096 612 6851. 

Для довідки:

Членом добровольчого формування Калуської міської територіальної громади може стати мешканець громади віком від 18 років. Це чоловіки й жінки, зокрема студенти, пенсіонери, зайняті на основному місці роботи, безробітні, ті, що на військовому обліку, і ті, які не числяться на ньому, обмежено придатні та інші, а головне, ті, які мають бажання в разі потреби стати на захист громади. 

Умовами для зарахування у добровольче формування є проходження медичного огляду для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи за формою 127/о, професійного та психологічного відбору (перевірки) і укладений контракт добровольця територіальної оборони за формою, що затверджена наказом Міноборони «Про затвердження форми контракту добровольця територіальної оборони та посвідчення добровольця територіальної оборони» від 07.03.2022 № 84.

 Як вибудовуються трудові відносини члена добровольчого формування з роботодавцем?У цьому випадку на працівника, який вступив до лав тероборони, поширюються гарантії, що встановлено статтею 119 Кодексу законів про працю України (КЗпП). Зокрема, за працівниками, які в робочий час виконують державні чи громадські обов’язки, зберігають місце роботи та посаду (ч. 1 ст. 119 КЗпП).

Служба в теробороні може передбачати не постійне, а періодичне залучення працівника до виконання державних чи громадських обов’язків.

Отже, не потрібно обов’язково видавати наказ про увільнення працівника від виконання роботи за трудовим договором.Якщо працівник виконує завдання тероборони не повний робочий день, за основним місцем роботи він отримує середньогодинну зарплату.

Про те, що працівник відсутній на роботі у зв’язку з виконанням завдань тероборони, командир добровольчого формування надає відповідний документ про час виконання обов’язків тероборонця.

Категорії
Новини
Новини
Loading...