У стінах Могилянки заборонили російську мову

В стінах національного університету “Києво-Могилянська академія” заборонили вживати російську мову , повідомив голова Наглядової ради Національного університету “Києво-Могилянська академія” Геннадій Зубко. “Якщо викладання російською не ведеться в університеті вже...

В стінах національного університету “Києво-Могилянська академія” заборонили вживати російську мову , повідомив голова Наглядової ради Національного університету “Києво-Могилянська академія” Геннадій Зубко.

“Якщо викладання російською не ведеться в університеті вже дуже давно, то тепер заборона стосується і спілкування між собою мовою окупантів у Могилянці”, — йдеться в повідомленні.

За словами голови наглядової ради, це стосується всіх: викладачів, студентів, адміністративного персоналу.

“Ця норма прописана у нових Правилах внутрішнього розпорядку НаУКМА, які сьогодні затвердили на 40 сесії Академічної конференції університету. У нових правилах, приймати які штовхають вимоги і виклики часу, прописані норми щодо дистанційного навчання та його цифрових форматів, гнучких форм робочих графіків, обліку робочого часу тощо”, — запевнив Геннадій Зубко.

Голова наглядової ради національного університету “Києво-Могилянська академія” подякував всім, хто долучився до розробки нових правил.

Категорії
Новини
Новини
Loading...