На Прикарпатті почали обмінювати старі лампочки на енергозберігаючі

У відділення Укрпошти Івано-Франківська вже прибула перша партія енергозберігаючих лампочок. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. Кожен повнолітній громадянин...

У відділення Укрпошти Івано-Франківська вже прибула перша партія енергозберігаючих лампочок.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Кожен повнолітній громадянин може замінити 5 старих ламп розжарювання на 5 енергоефективних LED-лампочок. Зробити це можна двома способами – за попереднім замовленням і без нього.

Попереднє замовлення вже можна зробити у застосунку Дія. Після отримання підтвердження на телефон ви можете звертатися у відповідне відділення “Укрпошти”, де гарантовано на вас чекатимуть лампи на обмін. Термін зберігання 5 днів.

Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності. На наступному етапі проєкт буде розповсюджуватись на райцентри. Згодом замінити лампи можна буде у селах.

Зазначимо, що цю програму запустили, щоб знизити навантаження на енергетичну систему країни та скоротити дефіцит електроенергії для користувачів. Планується, що завдяки успішній реалізації проєкту вдасться заощадити 1 ГВт — річний обсяг виробництва атомної електростанції.

Категорії
Новини
Новини
Loading...