15 лютого на Прикарпатті буде змінено ліміти споживання електроенергії

Протягом дня в області не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені...

Протягом дня в області не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області.

Пише Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Такий режимний вимір дозволить визначити, скільки зараз споживає Івано-Франківська область за умови нормальної роботи енергосистеми. Зокрема, такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

Отримані результати дозволять скоригувати обсяги лімітів для області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

Як розподіляються ліміти: https://bit.ly/3RH1i2j У випадку масованої ракетної атаки по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, проведення режимних вимірів буде перенесено до стабілізації ситуації в області.

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...