Командувач НАТО в Європі: Втрати Росії понад 200 000 осіб, вбито та поранено 1800 офіцерів

З початку вторгнення в Україну у лютому минулого року понад 200 000 російських солдатів і понад 1800 офіцерів були вбиті або поранені. Про це...
1239471663

З початку вторгнення в Україну у лютому минулого року понад 200 000 російських солдатів і понад 1800 офіцерів були вбиті або поранені.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі, пише “Європейська правда” із посиланням на Spiegel.

Каволі виступив як почесний гість на традиційному обіді в мерії Гамбурга і заявив, що “масштаби цієї війни неймовірні”.

За його словами, Росія вже втратила понад 2000 танків і в середньому російська армія випускає понад 23 000 артилерійських снарядів на день.

Каволі заявив, що після нападу Росії на Україну НАТО має пристосуватися до нової реальності.

“Якщо хтось приходить з танком, ви теж повинні мати танк. Проте один з уроків холодної війни полягає в тому, що точність зброї – це те, що має значення. Крім того, важлива виробнича потужність оборонної промисловості. Війну виграє той, хто може виробляти найшвидше”, – сказав він.

Водночас генерал НАТО наголосив на важливості цивільного лідерства: “Ми навчилися на цьому конфлікті, що цивільне лідерство є абсолютно необхідним. Воно може мобілізувати націю і надихнути партнерів”.

Раніше ЗМІ повідомляли, що напередодні літнього саміту НАТО у Вільнюсі назріває суперечка щодо пропозиції генерального секретаря Єнса Столтенберга збільшити витрати на оборону окремими країнами.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...