США опублікували відео зіткнення Су-27 і БПЛА MQ-9 над Чорним морем

Компандування Військово-Повітряних сил США опублікувало відео зіткнення російського Су-27 і американського БПЛА MQ-9 над Чорним морем. Відео опубліковано на сайті Служби розповсюдження візуальної інформації Міністерства...

Компандування Військово-Повітряних сил США опублікувало відео зіткнення російського Су-27 і американського БПЛА MQ-9 над Чорним морем.

Відео опубліковано на сайті Служби розповсюдження візуальної інформації Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки. Відзначається, що довжина відео була відредагована, проте події показані в послідовному порядку.

“14 березня 2023 року два російські літаки Су-27 здійснили небезпечне і непрофесійне перехоплення безпілотного літака розвідки, спостереження і рекогносцировки MQ-9 ВПС США, що знаходився в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем. Був пошкоджений гвинт MQ-9, в результаті чого силам США довелося збити MQ-9 в міжнародних водах”, – йдеться в повідомленні.

На кадрах видно, як російський літак скидає на безпілотник паливо, після чого врізається в MQ-9, пошкоджуючи йому пропелер. 

За даними CNN, зіткнення в повітрі тривало 30-40 хвилин. З пошкодженим гвинтом оператори безпілотника керували літаком як планером. Два американських чиновника кажуть, що оператори віддалено стерли чутливе програмне забезпечення безпілотника, знизивши ризик потрапляння секретних матеріалів в чужі руки до того, як він впаде у воду.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...