На Прикарпатті переміщені підприємства можуть отримати до 20 тисяч доларів

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук у своєму дописі у мережі «Фейсбук» звертає увагу керівників переміщених підприємств, інших зацікавлених...

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук у своєму дописі у мережі «Фейсбук» звертає увагу керівників переміщених підприємств, інших зацікавлених осіб на добірку діючих грантів для підприємців від Мінреінтеграції.

Зокрема, це допомога аграріям. Данська рада у справах біженців реалізує програму бізнес-партнерства, спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОВА.

Партнерство пропонується за принципом співінвестування. Він передбачає грантову підтримку у розмірі до 20 тис. доларів США.

Дізнатися деталі програми та зареєструватися на участь можна за посиланням.

«Зелене» відновлення.

Програма EU4Environment. Вона підтримує «зелене» відновлення промисловості та релокації підприємств України.

Програма визначає потреби у відновленні переміщених промислових підприємств. А також – наскільки можливе та доцільне таке відновлення у конкретних регіонах.

Отримати безкоштовну консультацію щодо дії програми можна, зареєструвавшись в гугл формі.

Підтримка та відновлення бізнесу.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Тут приймають грантові заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу. Включно з переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни.

Заповнити аплікаційну форму можна тут.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...