Мешканець Івано-Франківщини став першим українцем, який подолав 80 км ультрамарафону в Норвегії

Змагання розпочиналися о 06:15 ранку. Майже всі 80 км треба було бігти в горах. Це був один із найскладніших маршрутів в Норвегії. 20 травня...

Змагання розпочиналися о 06:15 ранку. Майже всі 80 км треба було бігти в горах. Це був один із найскладніших маршрутів в Норвегії.

20 травня в Норвегії відбулися змагання з ультрамарафонського бігу Ecotrail Oslo 80 км. Бігун з Прикарпаття Микола Таран отримав міжнародний сертифікат “Перший українець, який пробіг 80 км на міжнародних змаганнях в Осло”. Диплом ультрамарафонцеві вручили на фініші забігу, інформують “Вікна”.

“На цю складну ультрамарафонську дистанцію мені вдалося потрапити тільки за третім разом. Двічі змагання переносили через карантин, а далі була війна. І тільки зараз я зміг взяти участь і боротися за першість. На цей забіг мене запросили та подарували безплатну реєстрацію”, — розповів Микола Таран.

За словами спортсмена, змагання розпочиналися о 06:15 ранку. Майже всі 80 км були в горах. Маршрут був складний — один із найскладніших маршрутів в Норвегії.

“Було важко бігти через великі перепади висот і скелясті каміння. Я б сказав, що це найскладніший забіг мого життя. Але в мене не було вибору зупинятися. Я ще задовго до змагань переглядав списки учасників. І так склалося, що за всю історію змагань не будо жодного українця. Ось чому в мене було велике бажання фінішувати!

Я здійснив свою ціль. Мені вдалося пробігти 80 км за 9 годин і стати першим українцем, який пробіг цю дистанцію за всю історію створення цих змагань”, — доповнив Микола Таран.

Категорії
Спорт
Новини
Loading...