Росія підняла в небо рекордну кількість бомбардувальників

Повітряна тривога, оголошена в середу, 26 липня, обумовлена злетом 13 російських ракетоносців ТУ-95МС. Максимальна кількість ракет на їхньому борту може досягати 104 одиниць. Про...

Повітряна тривога, оголошена в середу, 26 липня, обумовлена злетом 13 російських ракетоносців ТУ-95МС. Максимальна кількість ракет на їхньому борту може досягати 104 одиниць.

Про це повідомляє пресслужба Повітряних сил ЗСУ.

Група ворожих Ту-95МС (12 літаків) вилетіла з аеродрому “Оленья”, Мурманської області РФ. Орієнтовний час виходу на пускові рубежі о 17.00″ , – зазначено у повідомленні.

Згодом стало відомо, що з аеродрому піднявся ще один борт. Таким чином, у небі 13 ракетоносіїв Ту-95МС.

Зафіксовано зліт ще одного борту з Оленьї. Отже, у повітрі маємо 13 бортів ТУ-95мс. Кількість бортів, які летять у бік пусків невідомо. Також, будб-яка інформація щодо кількості ракет і як ми всі помремо – це тотальний вкид. ТУ-95мс несуть ракети Х-101, Х-555, а також можуть нести ракети Х-55 з макетами бойової частини (грубо кажучи болванки). Всі ці ракети збиваються“, – йдеться у повідомленні.

Х-101, які бомбардувальник Ту-95МС несе до восьми штук на зовнішній підвісці, мають розмах крил 3 метри, важать близько 2200 – 2400 кілограмів. Вага бойової частини – 400 кілограмів. Ці ракети важко збивати через непрогнозовану траєкторію руху, тому що вони можуть змінювати ціль вже після запуску. Це одна з найдорожчих російських ракет вартістю орієнтовно 3 мільйони доларів, що вдвічі дорожче за ракети “Калібр”.

Категорії
Війна
Новини
Loading...