На Прикарпатті вилучили 8 тисяч пляшок фальсифікованої горілки

Нелегальний збут алкоголю: на Прикарпатті вилучили фальсифікованої горілки на 400 тис. грн. Прокурори Івано-Франківської обласною прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами...

Нелегальний збут алкоголю: на Прикарпатті вилучили фальсифікованої горілки на 400 тис. грн.

Прокурори Івано-Франківської обласною прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного придбання з метою збуту, зберігання та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України).

За даними слідства, супервайзер одного з торгових підприємств реалізовував на території міста Коломия фальсифіковану горілчану продукцію з підробленими марками акцизного податку.

У ході проведеного обшуку на складі підприємства виявлено та вилучено 7 840 пляшок фальсифікованого алкоголю. Загальна вартість вилученого товару – близько 400 тис. грн.

Наразі призначено експертизи вилученого алкоголю та марок акцизного податку, встановлюється їх походження та місця збуту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Івано-Франківській області, оперативний супровід – УСР в Івано-Франківській області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...