На РОСІЇ РОЗБИВСЯ ЛІТАК: СЕРЕД ПАСАЖИРІВ ЗНАЧИТЬСЯ ПРИГОЖИН − РОСЗМІ

Невеликий літак розбився в Бологовському районі Тверської області Росії, Росавіація стверджує, що на борту був ватажок ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин. Джерело: Telegram-канали Baza і...

Невеликий літак розбився в Бологовському районі Тверської області Росії, Росавіація стверджує, що на борту був ватажок ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин.

Джерело: Telegram-канали Baza і Mash, російська пропагандистка Ксенія Собчак у Telegram, пропагандистське видання ТАСС, видання “Подъём”

Деталі: Подія сталася під селом Куженкіно. За даними Baza, розбився бізнес-джет Embraer. 

У мережі з’явилися відео падіння літака і пожежі вже на землі. На них видно, як літак без одного крила падає вертикально вниз.

Російська пропагандистка Ксенія Собчак із посиланням на свої джерела повідомила, що впав літак Embraer, який належить Євгенію Пригожину.

“Це сталося за 15 кілометрів від Хотилово. За нашою інформацією, там було 3 людини екіпажу і 7 пасажирів. Чи був там сам Пригожин − невідомо”, − написала Собчак.

Пізніше МНС Росії підтвердило, що у Тверській області поблизу населеного пункту Куженкіно сталося падіння приватного літака Embraer Legacy, що здійснював рейс Москва − Санкт-Петербург.

Повідомляють, що на борту перебували 10 осіб, із них 3 члени екіпажу.

За попередньою інформацією, усі, хто перебував на борту, загинули.

МНС Росії повідомило, що проводить пошукові роботи.

Пропагандистське видання ТАСС із посиланням на Росавіацію повідомило, що серед пасажирів літака значився Євгеній Пригожин.

ЗМІ пишуть, що на борту літака, крім самого Пригожина, був також і його заступник − Дмитро Уткін із позивним “Вагнер”. 

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...