У Франківській поліклініці відкрили відділення денного стаціонару

На четвертому поверсі в п’ятій поліклініці з’явилися дві палати денного стаціонару та кілька терапевтичних кабінетів.  Відремонтоване відділення денного стаціонару відкрили у Івано-Франківській міській поліклініці...

На четвертому поверсі в п’ятій поліклініці з’явилися дві палати денного стаціонару та кілька терапевтичних кабінетів. 

Відремонтоване відділення денного стаціонару відкрили у Івано-Франківській міській поліклініці №5. Про це пише ПІК.

«Відкрили весь оновлений четвертий поверх, де зробили два підрозділи: терапевтичні кабінеті та створений денний стаціонар. Раніше терапевтичних кабінетів було менше, ми дещо розширили. Тут є 5 кабінетів терапевтів, які обладнані кондиціонерами, сучасною організаційною технікою, і новим омеблюванням. І також ми зробили новий денний стаціонар на дві палати, чоловічу і жіночу. Окремо оновлений маніпуляційний кабінет, з функціональними ліжками для зручності пацієнтів будь-якої категорії. І ми очікуємо з сьогоднішнього дня пацієнтів на денному стаціонарі, тому що він найбільш затребуваний був і найбільш відвідуваний до цього часу серед усіх поліклінік і пацієнти цього дуже чекають», – розповідає директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

FB IMG 1692983982486 scaled

«Нові умови просто чудові, самі бачите, нам буде приємно працювати, тому що ми працюємо тут практично 8 годин на добу і пацієнти будуть, думаю, також задоволені побачити нас в нових умовах праці. Для зручності тут є, бачите, нове обладнання, маніпуляційний столик, ксерокс, нова кушетка. Все-все обладнання є нове і за медичними стандартами», – розповідає лікарка-терапевтка структурного підрозділу «Міська поліклініка №5» Вікторія Родчук.

FB IMG 1692983913408 scaled
FB IMG 1692983922357 scaled

За останній рік у полікілініці №5 відкрили ЛОР та гінекологічний кабінети, а також сучасний кабінет щеплень.

Категорії
Здоров'я
Новини
Loading...