Завершуються жнива на Прикарпатті: аграрії вже зібрали 236 000 тонн пшениці

В Івано-Франківській області розповіли про завершення збору ранніх зернових і зернобобових культур, проходження їх обробки та закладання на зберігання. Уся посівна площа в області...

В Івано-Франківській області розповіли про завершення збору ранніх зернових і зернобобових культур, проходження їх обробки та закладання на зберігання. Уся посівна площа в області під урожай цьогоріч складає 375,5 тисяч гектарів.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційну сторінку Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Завершились жнивні роботи на полях з пшеницею та ячменем. Аграрії зібрали відповідно 236 тисяч тонн пшениці та 117 тисяч тонн ячменю.

Всього зернових культур посіяно на площі 140,8 тисяч гектарів (це 37,5 відсотків в загальній структурі посівних площ):

  • пшениця займає 48,7 тисяч гектарів, ячмінь – 22,1 тисяч гектарів, жито та овес відповідно 1,7 та 4,1 тисяч гектарів.

У 2023 році збільшилися площі під посадку картоплі та овочевих культур. Картоплю посаджено на площі 61 тисяч гектарів та овочі – 11,1 тисяч гектарів.

“Продовжуються роботи щодо підготовки до посіву озимих під урожай 2024 року. Прогнозується повністю забезпечити сільгосппідприємства насінням озимих зернових культур власного виробництва. Продовжується за необхідності закупівля матеріально-технічних ресурсів (пально-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин)”, – розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Алли Хамчич у медійному центрі обласної військової адміністрації на пресбрифінгу 28 серпня.

Категорії
Новини
Новини
Loading...