З’явилися неймовірні подробиці атаки на аеродром в Курській області

Лише невелика частина з них були бойовими. Вчора аеродром в Курській області атакували роєм картонних дронів-камікадзе SYPAQ, які Австралія постачає Україні. Як пише канал Mash,...

Лише невелика частина з них були бойовими.

Вчора аеродром в Курській області атакували роєм картонних дронів-камікадзе SYPAQ, які Австралія постачає Україні.

Як пише канал Mash, цілями була військова частина радіоелектронної боротьби в Курському районі та військовий аеродром Халіно. Про це пише УНІАН.

Партію перших ста картонних безпілотників ЗСУ отримали в березні цього року. Як стверджував тоді директор Sypaq Девід Вісіно, вони планують передавати Києву близько 100 БПЛА щомісяця.

“Українські Кулібіни модернізували картонний дрон: начинили його вибухівкою і в районі 4 години ранку 27 серпня пустили близько 16 SYPAQ в бік частини РЕБ і військового аеродрому Халіно. Лише невелика частина з них були бойовими. Решта – порожні, для відволікання ППО і солдатів-дронобійців на місцях”, – сказано в повідомленні.

Особливості дронів SYPAQ

Такий дрон може нести 4-5кг вантажу у варіанті камікадзе. Двигун може бути електричний. Основна особливість цього дрона його модульність і одноразовість, бо зроблений він майже повністю з просоченого воском паперу і гумок, що укупі робить його практично непомітним для РЛС.

Паперові SYPAQ практично невидимі для радарів. Збити їх можна тільки за допомогою РЕБ, або з кулеметів з прицілами нічного бачення і тепловізорами.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...