На Прикарпатті почнуть будівництво соціального житла для ВПО

В Івано-Франківській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч із міжнародними донорами, які мають намір встановити модульні будинки та збудувати соціальне житло для ВПО. Про це...

В Івано-Франківській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч із міжнародними донорами, які мають намір встановити модульні будинки та збудувати соціальне житло для ВПО.

Про це повідомила голова ОВА Світлана Онищук.

“Для забезпечення цих потреб облаштовуємо соціальне житло спільно з міжнародними донорами, як-от благодійний фонд MoveUkraine. Провели зустріч з його співзасновником, а це Джон Шморгун, який має українське коріння та щиро вболіває за Україну та наших людей”, – зазначила Онищук.

Команда благодійного фонду реалізувала 15 соціальних проєктів у трьох областях – Київській, Львівській та Івано-Франківській. На Прикарпатті, зокрема, облаштували 5 шелтерів для вимушено переміщених родин на 128 місць.

Зараз Move Ukraine працюють над встановленням модульного будинку для ВПО та планують розпочати будівництво соціального житла.

Івано-Франківщина – одна з областей, що відчинила свої двері для українців, які рятувались від війни. З 24 лютого 2022 р. тут прийняли понад 150 тисяч людей. За словами голови ОВА, частина з них вже повернулась додому, але більшість залишається на Франківщині.

Категорії
Новини
Новини
Loading...