В Івано-Франківську стартували два нові комунальні маршрути

Сьогодні, 4 вересня, у Франківську запустили два комунальні маршрути: оновлений автобусний №29 та новий тролейбусний маршрут №8. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків...

Сьогодні, 4 вересня, у Франківську запустили два комунальні маршрути: оновлений автобусний №29 та новий тролейбусний маршрут №8.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків під час прямого включення, пишуть  Версії.

Очільник міста повідомив, що сьогодні запустити новий комунальний маршрут №29. Він з’єднує обласну лікарню та вулиці Мазепи, Довженка, Коновальця, ринок, Галицьку.

«Сам сьогодні ним проїхався. Є певні зміни, адже, вулиця Берегова зараз закрита на ремонт. Маршрут мав би їхати по вулиці Пулюя, але тимчасово їде по вулиці Довгій», – наголосив Руслан Марцінків.

Крім комунального 29 маршруту сьогодні також стартував і тролейбусний маршрут №8, який з’єднує вулицю Юності, мікрорайон БАМ і вулицю Мазепи в тому числі.

«Стараємось, щоб комунальний транспорт займав все більшу частку громадського транспорту міста. Було багато планів і незважаючи ні на що, нова тролейбусна лінія збудована з тягловою підстанцією. Дякуємо нашим захисникам за те, що маємо можливість тут розвивати український тил. Бо для нас дуже важливий комфорт для всіх, хто живе в Івано-Франківську. Тому вітаю всіх з відкриттям двох маршрутів: комунального 29 та 8 тролейбусного», – сказав міський голова.

Нагадаємо, що 8 сучасних комунальних автобусів європейської якості місто закупило в Польщі. І вони перші у громаді, стандарту Євро-6, тобто є безпечними для екології. Окрім того, оснащені кондиціонерами, спеціальними трапами для зручності пересування людей з інвалідністю або батьків з візочками.

Сьогодні ці автобуси виїхали на вулиці міста оновленим 29 маршрутом.

Категорії
Місто
Новини
Loading...