На базі спорткомплексу Франківського медуніверситету планують створити простір для реабілітації воїнів. ФОТО

На базі спорткомплексу Івано-Франківського національного медичного університету планують створити простір для реабілітації військовослужбовців. Відповідне погодження від Міністерства охорони здоров’я освітній заклад отримав 5 вересня....

На базі спорткомплексу Івано-Франківського національного медичного університету планують створити простір для реабілітації військовослужбовців. Відповідне погодження від Міністерства охорони здоров’я освітній заклад отримав 5 вересня.

Про це у коментарі Суспільному повідомив виконувач обов’язків ректора вишу Микола Островський.


З його слів, упродовж трьох-чотирьох місяців університет працюватиме над створенням проєктно-кошторисної документації.

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим навчальним закладом в системі Міністерства охорони здоров’я, у басейні якого проводитимуть водну реабілітацію військовослужбовців Збройних сил України. Реконструкція цього комплексу передбачатиме адаптацію басейну під принципи безбар’єрності та інклюзії.

“Ми хочемо залучити відповідні підіймачі, які допомагатимуть опускати й підіймати бійців з площі басейну, а це — 306 м². Облаштуємо ліфти зовні, відповідні пандуси, щоб пацієнтам було зручно дістатися до басейну, і зробимо реконструкцію”, — говорить Микола Островський.

Також планують запустити індивідуальне опалення різної векторності, щоб бійці могли проходити реабілітацію не епізодично, лише під час опалювального сезону, а впродовж 365 днів.

Категорії
Місто
Новини
Loading...