У ліцеї №3 оновили шкільну їдальню

Затишно як удома. У ліцеї №3 оновили шкільну їдальню, тепер тут не лише смачно, але й комфортно та безпечно. Нові меблі, роздаткові та буфет...

Затишно як удома. У ліцеї №3 оновили шкільну їдальню, тепер тут не лише смачно, але й комфортно та безпечно.

Нові меблі, роздаткові та буфет з великим асортиментом. Враховуючи, що їдальня у підвальному приміщенні, тут встановили потужну вентиляцію, а сама їдальня є ще й укриттям під час тривоги. 

 «Важливо було зробити вентиляцію, зробити освітлення. Також ми замінили всю сантехніку, мається на увазі, ми поставили нові умивальники, ми поставили нові сушки для того, щоби діти могли помити руки, ми поставили ящики для збору сміття. Також для укриття і їдальні були закуплені всі нові меблі», – розповідає директорка ліцею №3 Наталія Микула.
Новою у шкільній їдальні стала і можливість оплати безготівково. Вже кілька днів учні та вчителі можуть розраховуватися за харчування та смаколики у буфеті банківською карткою або гаджетами, на яких є електронний гаманець. Дітлахи від такого в захваті, адже визнають, це набагато зручніше:

«Дуже зручно, зручніше ніж грошима. Та тому що гроші треба шукати, а карточку ось знайшов і користуєшся», – каже другокласниця ліцею №3 Софія Лучин.

Неабиякою перевагою безготівкового розрахунку школярі називають миттєве поповнення картки батьками. Навіть коли забув гроші вдома, голодним не залишишся.

«Нею дуже зручно користуватись, тому що провів, ввів пін код, і заплатив. Ще навіть коли мама забула дати гроші, можна в будь-який момент кинути гроші, то вони приходить за 5 хвилин», – учень 5-Б класу ліцею №3 Артем Чик.

Раніше безготівковий розрахунок впровадили у ліцеях №23 та №10. Це окрім зручності впливає також на швидкість обслуговування. Черги у цих їдальнях зменшились, а обслуговування покращилось. 

«За допомогою картки чи смарт годинника дитина може розрахуватись під час перерви. Це дуже швидко, зручно і не треба контактувати з грошима. Звісно, ми залишили і готівковий розрахунок: дитина може розрахуватись як готівкою, так і безготівково. Наразі дуже зручно зробити окремо картку для своєї дитини і контролювати таким чином використання коштів в їдальні. ЗА бажанням батьків розрахунок за обіди також може бути безготівковим, не лише за купівлю пиріжка під час перерви», – роз’яснює заступниця міського голови, директорка Департаменту освіти Вікторія Дротянко.  

Також у ліцеї №3 розширили сховище. Буфет та їдальню тут використовують як і укриття №2. Одночасно тут можуть перебувати до 120 осіб. Це зручно, адже, якщо під час обіду буде тривога, діти продовжуватимуть їсти, не відволікаючись. Як і минулого року, каже міський голова Руслан Марцінків, пріоритетними у закладах освіти залишаються безпека дітей та енергозбереження у закладах, щоби маленькі франківці могли у теплі та затишку здобувати знання. 

«Тішимося, що діти вчаться, діти мають можливість вчитися, отримувати якісне харчування. Але основне ми тішимося, що завдяки нашим захисникам ми маємо можливість в очному режимі, тобто в звичайному режимі навчати наших дітей. Багато все-таки доклали зусиль, щоби укриття були в достатній кількості, тому дуже важливо було підготувати школи з точки зору безпеки, а також енергетичної безпеки, бо все-таки через місяць в нас буде починатися вже зимовий період, опалювальний сезон, тому для нас це було пріоритетно. Але, незважаючи ні на що, змінюється харчування, змінюються підходи, і це важливо», – резюмує щодо розвитку освітніх закладів міста Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

До слова, у ліцеї №3 діють два укриття, які здатні убезпечити усіх школярів першої чи другої зміни, а також цього року у навчальному закладі відкрили сучасний клас безпеки. Його також тут використовують не лише як навчальне приміщення, але й сховок на випадок тривоги. 

Категорії
Місто
Новини
Loading...