Азербайджан почав “антитерористичну операцію” у Нагірному Карабасі

Азербайджан оголосив про початок “спеціальної військової операції” в Карабахському регіоні з метою роззброєння “Нагірно-Карабахської Республіки”. Про початок операції повідомило міноборони Азербайджану. “З метою забезпечення...

Азербайджан оголосив про початок “спеціальної військової операції” в Карабахському регіоні з метою роззброєння “Нагірно-Карабахської Республіки”.

Про початок операції повідомило міноборони Азербайджану.

З метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабахському економічному районі, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії з наших територій … а також відновлення конституційного ладу Азербайджанської Республіки, в регіоні розпочато антитерористичні заходи локального характеру”, – зазначено в заяві міноборони.

Війська Азербайджану зараз обстрілюють вірменське місто Степанакерт. Азербайджан заявляє, що ВС Вірменії обстрілюють азербайджанські позиції з артилерійських установок на Агдамському напрямку.

В той же час, Росія заявила, що їх бойовики “порушуючи всі домовленості, не заважатимуть проведенню СВО Азербайджану”.

Оборонне відомство Вірменії обстріли поки заперечує та каже про дезінформацію. Тим часом, азербайджанські ЗМІ публікують кадри знищення зенітно-ракетного комплексу ЗС Вірменії.

Категорії
Новини
Новини
Loading...