У Раді планують зняти вікові обмеження на службу в армії

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт, який дозволяє старшим за 60 років українцям за бажанням служити в ЗСУ та інших військових формуваннях. Відповідний документ...

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт, який дозволяє старшим за 60 років українцям за бажанням служити в ЗСУ та інших військових формуваннях.

Відповідний документ перебуває на розгляді профільного комітету. У ньому йдеться, що служитимуть зможуть старші 60 років українців, які висловили таке бажання, мають високу професійну підготовку та визнані ВЛК придатними для подальшої служби.

Автори законопроєкту наголошують, що захист Батьківщини є конституційним обов’язком громадян. До того ж частина вмотивованих чоловіків має бажання долучитись до лав Збройних Сил, а відмова їм у цьому є порушенням їхніх прав, вказують ініціатори законопроєкту. Таким чином метою ухвалення документа вказано «усунення вікової дискримінації при бажанні проходження військової служби понад граничний вік», а також необхідність залучення більшої кількості людей для відбиття російської агресії.

Тим часом, у командуванні Медичних сил оприлюднили роз’яснення щодо розширення переліку придатних до військової служби під час воєнного стану. Відповідний наказ був наданий Міністерством оборони України.

Категорії
Новини
Новини
Loading...