Прикарпатські енергетики пояснили причини короткочасних знеструмлень

Якщо у Франківську бувають короткочасні знеструмлення – це відбувається через оперативне перемикання на іншу лінію для зміни схеми електропостачання споживачів. Про це повідомили на ФБ-сторінці Прикарпаттяобленерго....

Якщо у Франківську бувають короткочасні знеструмлення – це відбувається через оперативне перемикання на іншу лінію для зміни схеми електропостачання споживачів.

Про це повідомили на ФБ-сторінці Прикарпаттяобленерго.

«Відчутними знеструмлення стають тоді, коли перемикання відбуваються на класах напруги 110-35-10-6 кВ, бо як правило, від таких підстанції живляться цілі райони. Враховуючи специфіку розподілу електричної енергії в області, провести таке перемикання без знеструмлення клієнтів неможливо», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлять енергетики, самі по собі перемикання ніяк не впливають на роботу  побутових  приладів:

«Короткочасні вимкнення та увімкнення електроенергії  не є загрозливими для побутових приладів за умови, якщо електрообладнання в оселях облаштоване з дотриманням Правил облаштування електроустановок, а також якщо електроприлади без дефектів та поломок. Сучасне електрообладнання розраховане на короткочасні знеструмлення».

Категорії
Новини
Новини
Loading...