Печерський райсуд Києва відправив Романа Гринкевича під варту

Печерський районний суд Києва відправив Романа Гринкевича під варту до 17 березня 2024 року з можливістю внести заставу понад 500 мільйонів гривень. Джерело: трансляція...

Печерський районний суд Києва відправив Романа Гринкевича під варту до 17 березня 2024 року з можливістю внести заставу понад 500 мільйонів гривень.

Джерело: трансляція засідання на Youtube-каналі Суспільного 

Прокурори просили тримання під вартою через ризик того, що Гринкевич може вплинути на свідків або, скориставшись підробними документами, виїхати за кордон чи продовжуватиме вчиняти правопорушення. Просили заставу у розмірі 500 001 528 грн. 

Сторона захисту не погодилась із клопотанням прокурора, назвавши обвинувачення безпідставними і просила застосувати  для Гринкевича цілодобовий домашній арешт.

Щодо застави, за словами адвоката, внести вказану суму підозрюваний також не має можливості, адже всі його рахунки заблоковані.

Сам Гринкевич заявив, що заставу у вказаному адвокатами розмірі вносити не буде. Справу він назвав замовною та повідомив, що в Одесі перебував з робочими справами і планував повернутися в Київ. Про те, що його розшукують він дізнався начебто кілька днів тому.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...