У Франківському ЦНАПі оформлення біометричних паспортів та ID-карток стало доступнішим

Для Івано-Франківська ЦНАПу передано обладнання – ДМС-станцію для виготовлення біометричних паспортів та паспортів громадянина України нового зразка – ID-карток. Розташована вона буде на першому...

Для Івано-Франківська ЦНАПу передано обладнання – ДМС-станцію для виготовлення біометричних паспортів та паспортів громадянина України нового зразка – ID-карток. Розташована вона буде на першому поверсі будівлі, що дозволить маломобільним групам населення, людям з інвалідністю скористатися послугами отримання ID-карток та біометричних паспортів.

Його вартість понад 500 тисяч гривень, повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Це стало можливе завдяки партнерству Івано-Франківської ОВА з Програмою розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

Зазначимо, що наразі ЦНАП надає понад 412 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг, що робить його ключовим центром обслуговування громадян. На кожну послугу згідно з вимогами Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні й технологічні картки. Поряд з цим також надаються супутні послуги працюють poss-термінали, платіжні термінали самообслуговування та банкомат, – йдеться у дописі.

При зверненні до Центру надання адміністративних послуг в Івано-Франківську та його територіальних підрозділів працює система електронної черги. Талон на обслуговування можна отримати у приміщенні ЦНАП чи його територіальних підрозділах у терміналах самообслуговування.

Категорії
Місто
Новини
Loading...