Україна здобула історичну медаль юніорського ЧС з лижної акробатики в команді

Вперше “синьо-жовті” фінішували серед топ-3 команд міксту. Збірна України здобула другу медаль на юніорському чемпіонаті світу-2024 з лижної акробатики в італійському К’єза-ін-Вальменко. “Бронзу” командного...
FIS Freestyle Junior World Championships - Aerials - Chiesa in Valmalenco (ITA) 2024. Photo: Mateusz Kielpinski (FIS) (FIS Freestyle Junior World Championships - Aerials - Chiesa in Valmalenco (ITA) 2024. Photo: Mateusz Kielpinski (FIS), ASCII, 118 co

Вперше “синьо-жовті” фінішували серед топ-3 команд міксту.

Збірна України здобула другу медаль на юніорському чемпіонаті світу-2024 з лижної акробатики в італійському К’єза-ін-Вальменко. “Бронзу” командного турніру виграли Ангеліна Брикіна, Захар Максимчук та Максим Кузнєцов.

Про це пише Суспільне.

Напередодні Брикіна стала бронзовою призеркою індивідуальних жіночих змагань. Медаль 19-річної українки стала для збірної першою на цьому рівні за 11 років.

Серед чоловіків найкращим став Максимчук, що впритул наблизився до фіналу — сьоме місце. Інший учасник командного міксту Кузнєцов в індивідуальних змаганнях посів 11-ту сходинку.

Україна була представлена в командних змаганнях одразу двома трійками. Склад іншої команди “синьо-жовтих” сформували Оксана Яцюк, Роман Бондарчук і Ян Гаврюк.

Як пройшов командний турнір

• У першому раунді до топ-4 потрапила трійка Брикіної, Максимчука та Кузнєцова — третє місце із загальним результатом у 268.40 бала.
  • Найбільше балів команді приніс виступ Максимчука — 91.44 бала. 90.94 бала отримав Кузнєцов, 81.58 — Брикіна.
  • У фіналі “синьо-жовті” змагалися з трійками Канади, Китаю та США. З виступом на 245.95 бала Україні вдалося випередити в заліку американців (235.87) — “бронза”.
  • В медальних стартах найкращим у збірній України знову був Максимчук — 97.99 бала. Брикіна вдруге подолала позначку у 80 балів (80.54), натомість стрибок Кузнєцова оцінили у 67.32.
  • Лідерство у фіналі відстояли канадці, переможці першого раунду; срібні нагороди відійшли фристайлістам Китаю. У фіналі команди розділили 6.99 бала.
  • Трійка Яцюк, Бондарчука та Гаврюка завершила виступи за підсумками першого раунду. З виступом на 203.43 бала команда посіла підсумкове восьме місце.