У селі Рибне поблизу Івано-Франківська горить полігон твердих відходів

У селі Рибне поблизу Івано-Франківська надзвичайники гасять пожежу, яка виникла вранці 9 квітня на території полігону твердих побутових відходів. Наразі залучили 26 рятувальників та...

У селі Рибне поблизу Івано-Франківська надзвичайники гасять пожежу, яка виникла вранці 9 квітня на території полігону твердих побутових відходів. Наразі залучили 26 рятувальників та 9 спецавтомобілів. Горить територія площею 0,5 гектара.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.

Упродовж 8 квітня рятувальники ліквідували 22 пожежі в екосистемах площею майже 5 гектарів.

Найбільш масштабні загоряння виникли на відкритій території у Надвірнянському та Косівському районах, а саме: в урочищі Переніс в місті Яремче згоріло 1,5 гектара сухої трави та чагарників. Також надзвичайники ліквідували пожежу сухостою площею 1 гектар в урочищі Царина села Уторопи.

“Щодня, окрім великої кількості виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах, працівники ДСНС постійно проводять рейди щодо заборони спалювання сухої трави. 8 квітня вісім груп у складі 17 рятувальників із залученням квадрокоптера провели рейди в територіальних громадах, де виявили двох правопорушників, на яких склали адмінпротоколи”, — йдеться у дописі.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...