Велосипедна інспекція у дворах на Хмельницького й садочках Каскаду

Традиційна вівторкова інспекція знову на велосипедах. Руслан Марцінків разом із заступниками та керівниками комунальних підприємств вирушили на вулицю Богдана Хмельницького. За словами очільника громади,...

Традиційна вівторкова інспекція знову на велосипедах.

Руслан Марцінків разом із заступниками та керівниками комунальних підприємств вирушили на вулицю Богдана Хмельницького. За словами очільника громади, цей мікрорайон не інспектували давно. А тут чимало дрібної роботи: ямкові ремонти дороги, облаштування тротуарів та вивезення сміття. Люди тут просять про пішохідний перехід до «Теплокомуненерго» та впорядкувати смітник.

«Це є приватний сектор, тут дуже багато маленьких дітей. Наприклад, щоби з Симиренка перейти дорогу, треба повертатися сюди і перейти на «Теплокомуненерго» чи до церкви, чи ще десь. Треба пішохідний перехід або якісь обмеження для переходу від «Нової енергії». Всі машини приїжджають, скидають нефіксовано. Тобто люди, які тут проживають, платять, і розуміють, що не можна скидати великогабарине сміття: будматеріали, ще щось. А інші просто приїжджають, скидають і їх не цікавить, що можна скидати, що не можна. За вихідні назбирується стільки, що вже в понеділок тут нема де ні пройти, ні проїхати. Ну і сморід відповідно йде від того», – розповідає мешканка вулиці Богдана Хмельницького Лідія Сворак.

А далі за маршрутом – заклади дошкільної освіти. У садочку №17 «Ромашка» якраз доробляють укриття. Воно розраховане на майже дві сотні діток і вихователів. Станом натепер дітки у разі тривоги перебувають в сховищі на першому поверсі. Воно надійне, однак у підвальне приміщення мусять перейти за вимогами. А ще цього року хочуть відремонтувати теплопункт, щоби восени у садку були  тепла вода та опалення.

«Дооблаштувати укриття, щоби ми могли з тимчасового на першому поверсі укриття перейти в підвал. Потребує ремонту теплопункт. Ми плануємо зробити це влітку, подали на конкурс проектів. Сподіваюся, що нас виберуть і ми зробимо ремонт в теплопункті і на вересень теплопункт буде працювати безперебійно», – каже директорка ЗДО №17 «Ромашка» Ірина Стрипа.

Також «інспекція» відвідала укриття садочка №10 «Катруся» в мікрорайоні Каскад. Тут вже завершили облаштування сховища у підвальному приміщенні.  

«Ми прикрасили, розфарбували стіни, зробили комфортним перебування дітей. Буває, що під час сну бувають тривоги, то є спальні місця, щоби діти могли лягти відпочити. Відповідно є запаси води, є туалетні кімнати, все необхідне для того, щоби діти тимчасово могли перебувати під час довготривалої тривоги. На сьогоднішній день в нас 317 діток і укриття може забезпечити всіх», – розповідає директорка ЗДО №10 «Катруся» Надія Завойська.

Залатати ями, вивезти сміття та поприбирати. До Великодня дрібні роботи у цьому мікрорайоні виконають, каже очільник міста. Попри те, що основний акцент у громаді – це підтримка військових, Івано-Франківськ повинен жити та бути впорядкованим, зазначив Руслан Марцінків. 

«Вулицю Хмельницького зараз поточним ремонтом будемо робити, є багато бічних вулиць, які потребують роботи. Є також тротуар на вулиці Надрічній, який би хотілось хоча б підлатати. І багато всілякої дрібної роботи: вивезти сміття, поприбирати. Незважаючи ні на що, місто змінюється. Навіть за останні декілька років я бачу в мікрорайонах, що змінилося, що стало кращим, що потребує ремонтних робіт. Зрозуміло, що зараз пріоритет є все-таки, в першу чергу, підтримати наших захисників. Але місто теж має бути чистим, упорядкованим, вивезене сміття, і певні якісь поточні проблеми мають вирішуватися», – підсумовує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Категорії
Місто
Новини
Loading...