ОК «Захід» офіційно представило свого нового командувача

Командувачем військ оперативного командування «Захід» призначили бригадного генерала Володимира Шведюка. Про це повідомили в ОК «Захід». Генерал звернувся до військових та заявив, що прагне,...

Командувачем військ оперативного командування «Захід» призначили бригадного генерала Володимира Шведюка.

Про це повідомили в ОК «Захід».

Генерал звернувся до військових та заявив, що прагне, аби командування стало «зразком військової досконалості та тактичної майстерності».

«Ми, як потужний організм, стоїмо перед великими викликами та завданнями, які потребують нашої кропіткої роботи, відданості та професіоналізму. Ядро оперативного командування “Захід” — велика кількість досвідчених офіцерів, готових долати будь-які труднощі. І я вірю, що ваш потенціал як команди досягне ще більших успіхів», — заявив Шведюк.

Бригадний генерал Володимир Шведюк був начальником штабу одного з угруповань українських військ на східному напрямку. А до того був на посаді заступника командувача Сил територіальної оборони.

Нагадаємо, попереднього командувача ОК «Захід» Сергія Літвінова призначили заступником начальника Національного університету оборони України.

Окрім того, як стало відомо, заміна командувача відбулася в ОК «Південь». Генерал-майора Андрія Ковальчука призначили начальником Військової академії в Одесі.

Натомість, за словами депутата Олексія Гончаренка, очільником ОК «Південь» призначили генерала Геннадія Шаповалова — екскомандира 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...