Стало відомо, коли на Прикарпатті завершиться навчальний рік

У більшості ліцеїв та гімназій Івано-Франківщини навчальний рік завершиться 31 травня 2024 року. У навчальних закладах Івано-Франківської громади — 7 червня 2024. Про це у коментарі...

У більшості ліцеїв та гімназій Івано-Франківщини навчальний рік завершиться 31 травня 2024 року. У навчальних закладах Івано-Франківської громади — 7 червня 2024.

Про це у коментарі Суспільному повідомили директор департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації Віктор Кімакович та директорка департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко.

“Кількість календарних і навчальних днів контролюється законом на рівні кожної школи. Директор кожного навчального закладу стежить, щоб освоювалися всі навчальні плани”, — сказав Віктор Кімакович.

Зі слів директорки департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторії Дротянко, до 7 червня вчителі мають вичитати учням необхідну кількість годин з усіх предметів.

“Протягом повномасштабного вторгнення ми намагаємося, щоб війна не впливала на навчання. Школи працюють офлайн. Хто з батьків хоче — може перевести дитину на онлайн або сімейну форму. Щодо годин, то ми налагодили роботу так, щоб всі предмети вичитати й у червні завершити навчання”, — говорить Дротянко.

На канікулах в Івано-Франківській громаді організують позашкільні табори, розповідає директорка департаменту освіти та науки. Крім того, з липня по серпень працюватимуть чергові садки й літні школи.

За словами Вікторії Дротянко, національний мультипредметний тест проводитимуть щонайменше у восьми навчальних закладах громади. Основна сесія НМТ триватиме з 14 травня до 25 червня, додаткова — з 11 до 19 липня.

Цьогоріч Івано-Франківська громада «випускає» з навчальних закладів 3137 учнів 9 класу та 1697 учнів 11 класу.

Нагородження випускників, які здобули золоті (157 осіб) і срібні (50 осіб) медалі, а також відзначення Учня року – 2024, відбудеться в міському парку ім. Тараса Шевченка на початку червня.

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...