На Прикарпатті 10-річний хлопчик заблукав в горах та сам звернувся про допомогу до рятувальників

Хлопчик, разом з мамою та учасниками групи, підіймались на гору Хом’як. Проте, через цікавість та дитячу допитливість хлопчик відбився від групи й заблукав. Про...

Хлопчик, разом з мамою та учасниками групи, підіймались на гору Хом’як. Проте, через цікавість та дитячу допитливість хлопчик відбився від групи й заблукав.

Про це повідомили рятувальники області. Хлопчик хотів якнайскоріше підкорити вершину і в один момент зрозумів, що відбився від групи й заблукав.

Але десятирічний Андрій не розгубився й зателефонував на номер 112. Рятувальники встановили координати хлопчика та підтримували з ним зв’язок по телефону, одночасно слідуючи до місця події. В цей же час рятувальники встановили зв’язок з мамою хлопчика, яку за допомогою телефонного зв’язку направили до місця знаходження сина.

Пізніше рятувальники супроводили групу туристів, у складі двох дорослих та трьох дітей, до підніжжя гори, а також провели роз’яснювальну роботу та надали рекомендації щодо правил поведінки під час походів в гори.

Категорії
Новини
Новини
Loading...