Like

Газовики закликають мешканців не панікувати. Договори можна буде переоформити поступово

Як повідомили в “Івано-Франківськгазі” договори з новим постачальником споживачам не обов’язково встигнути укласти до 1 липня. Це буде здійснюватися поступово, не за кілька днів, і...

Як повідомили в “Івано-Франківськгазі” договори з новим постачальником споживачам не обов’язково встигнути укласти до 1 липня. Це буде здійснюватися поступово, не за кілька днів, і навіть не за місяць. Тому прикарпатців просять не панікувати.

Щоб укласти договір з новим постачальником ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”, споживач може дочекатися котролера, який прийде до нього додому. Він матиме із собою бланки договорів.

Однак контролерам буде складно обійти всіх. Тож укласти договір можна самостійно, звернувшись у свій абонентський відділ.

В “Івано-Франківськгазі”  повідомили, що користувачами їхніх послуг є близько 400 тисяч мешканців області.

Як повідомлялося, з 1 липня 2015 року ПАТ «Івано-Франківськгазу» анульовано  ліцензію щодо надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів. Для споживачів Івано-Франківської області, постачальником газу призначено підприємство ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», з яким слід укласти договір. Для цього треба подати певний пакет документів.

Джерело


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...