Like

В Івано-Франківську є лише 30% від необхідної снігоприбиральної техніки

Про це повідомив начальник дорожнього ремонтно-експлуатаційного управління Володимир Юсипів. За його словами, до боротьби зі снігом та ожеледицею у місті підготували 22 одиниці спецтехніки....

Про це повідомив начальник дорожнього ремонтно-експлуатаційного управління Володимир Юсипів.

За його словами, до боротьби зі снігом та ожеледицею у місті підготували 22 одиниці спецтехніки. Зокрема, це три грейдери, один трактор Т-150, чотири тротуароприбиральні тракторці, два навантажувачі, один екскаватор, п’ять снігоочисних машин та шість піскорозкидачів, пише “Західний кур’єр”.

«Цього дуже мало. За розрахунками у місті мало б бути 24 снігоочисні машини і 18 піскорозкидачів. Тому прошу автомобілістів і мешканців міста зважати на це, бо цією технікою ми не можемо оперативно справлятися з наслідками інтенсивних снігопадів», – зазначив В.Юсипів.

Водночас він поінформував, що з 1 листопада на підприємстві організують цілодобове чергування, а спецтехніка працюватиме на визначених і погоджених державтоінспекцією маршрутах. Також у місті на основних перехрестях, мостах, спусках і підйомах розставлять 100 ящиків з піском.

«Ми вивчали досвід інших міст і цього сезону спробуємо застосувати для боротьби з ожеледицею і посипання проїжджих частин вулиць шлак, якого замовили 500 тонн, – каже В. Юсипів. – Також уже маємо заготовлено 300 тонн піщано-соляної суміші і 60 тонн солі, якої до 20 жовтня маємо отримати ще 420 тонн».


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...