Like

Прикарпатське селище Богородчани може стати містом

Комісія з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обласної ради розглянула подання до Верховної Ради України щодо віднесення селища Богородчани до...

Комісія з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обласної ради розглянула подання до Верховної Ради України щодо віднесення селища Богородчани до категорії міст районного значення.

 

Богородчанський селищний голова Ростислав Заремба зробив невеличкий екскурс в історію селища та зазначив, що Богородчани є звичайним міським поселенням, пишуть Франківчани з посиланням на Курс.

“За своєю структурою це звичайне міське поселення, більшість богородчанців працює на промислових підприємствах, винесених за межі селища. Це є теж ознакою міста, бо для селищного населення характерна зайнятість у агропромисловій галузі, – аргументував селищний голова. – Є школа, де навчається 1200 дітей, чотири дитсадки, музична школа. Тобто воно відповідає всім ознакам міста. А я зі свого боку зроблю все, щоб Богородчани перетворити у європейське містечко”.

Депутат облради Василь Скрипничукзазначив, що є ризик та чому ВРУ може не підтримати подання.

“І селищна, і районна рада не вміють правильно писати рішення, тобто обзивати речі своїми іменами. Наприклад: “сесія районної ради вирішила…”, а сесія районної ради – дулю з маком вирішує”, – заявив Василь Скрипничук.

Він додав, що до міста Богородчанам треба “доробити” 2200 осіб населення.

Ростислав Заремба запевнив, що прикарпатські народні депутати обіцяли підтримати подання.

Комісія рекомендувала облраді звернутися до Верховноі Ради України з проханням надати Богородчанам статус міста районного значення.


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...