Like

На Прикарпатті побились медики та депутати (ВІДЕО)

Сьогодні, 30 червня, мала відбутись сесія Долинської районної ради. Однак після розгляду двох питань сесію під тиском медиків закрили. У березні депутати районної ради проголосували...

Сьогодні, 30 червня, мала відбутись сесія Долинської районної ради. Однак після розгляду двох питань сесію під тиском медиків закрили.

У березні депутати районної ради проголосували за реорганізацію у сфері медицини та створення первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД). Згідно з рішенням сесії, уже з 1 липня 2016 року дитячої медицини у Долині фактично не буде – її замінять сімейною. А педіатри і терапевти стануть сімейними лікарями.

Долинські медики на сесії вимагали, щоб депутати зняли з голосування питання про обрання головного лікаря райлікарні та передачу майна з дитячої поліклініки новоствореному центру первинної медико-санітарної допомоги. Лікарі виступили проти такої реорганізації.

Коли депутати двічі проголосували за те, щоб таки розглядати сьогодні ці питання, то медики заблокували вихід із зали і заявили, що не випустять їх доти, поки вони не знімуть ці питання і не закриють сесію.

 

Джерело

 

Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...