Ровером по світу. Франківець Андрій Майгутяк відкрив секрет успішних веломандрів

Франківські мандрівники Оля та Андрій Майгутяки тричі пішки обійшли Непал та Кавказ, а тепер мріють об’їхати їх на велосипеді. Про підготовку до веломандрів, чому...

Франківські мандрівники Оля та Андрій Майгутяки тричі пішки обійшли Непал та Кавказ, а тепер мріють об’їхати їх на велосипеді.

Про підготовку до веломандрів, чому найкраще починати з Норвегії та багато іншого розповів глава сімейства – Андрій Майгутяк.

Warm shower (гарячий душ) – ще один спосіб знайти ночівлю. То такий своєрідний каучсерфінг для роверистів. Ціла мережа, де реєструються люди з різних куточків світу й готові приймати у себе веломандрівника.

Недавно Майгутяки приймали у себе хлопчину, який їхав з Києва до Карпат і назад. Зробили йому екскурсію містом. Іноземці до нас їхати бояться, наприклад, у Румунії закордонних роверистів значно більше, ніж в Україні.

Дуже добре починати веломандрівки з коротких маршрутів навколо Франківська. Наприклад, до Вовчинецьких гір і стежками виїхати до села Побережжя. Там ліс, гарна природа, краєвиди, краса і спокій. Якщо їхати зранку чи ввечері через ліс, то можна побачити косуль, кабанів.

Добрий маршрут через Чорний ліс. Починається під Старим Лисцем, де полігон, а далі – бетонкою через ліс до Манявського водоспаду. Гарний захід сонця можна побачити у Посічі.

Джерело

Джерело

Категорії
Подорожі
Новини
Loading...