Рятувальники допомогли туристам спуститися із засніженої гори Піп Іван

У суботу, 3 листопада рятувальники допомогли двом туристам, які через погані погодні умови не могли самостійно спуститись з гори Піп Іван.   Чорна Гора...

У суботу, 3 листопада рятувальники допомогли двом туристам, які через погані погодні умови не могли самостійно спуститись з гори Піп Іван.

 

Чорна Гора або Піп Іван — одна з найвищих вершин Українських Карпат. Розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Рятувальники Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту провели двох туристів з вершини гори Піп Іван до озера Марічейка.

Днями рятувальники попереджали туристів про майже метровий сніг на Чорногірському хребті (ФОТО)

“Суцільний сніговий покрив починається з висоти 950 м. Товщина снігу коливається в межах 5-30 см, – йдеться у повідомленні. – В лісовій зоні дорога добре проглядається, не виникає жодних труднощів в орієнтуванні.

Щодо маршруту вище полонини Веснарка – рятувальники наголошують, що через неглибокий сніговий покрив і обледеніле каміння тут можна легко травмуватись.

“При виході із зони альпійської сосни дорога практично не проглядається, подекуди снігові надуви близько 1 метра”, – додають у спільноті.

Нагадаємо, що на горі Піп Іван цілодобово чергують шестеро рятувальників.

Джерело

Категорії
Життя
Новини
Loading...