Like

Павло Табаков привезе до Івано-Франківська нову програму «Любов Жива»

У перший день весни, 1-го березня, до Івано-Франківська з концертом завітає відомий співак та композитор, переможець двох найвідоміших в Україні вокальних телешоу – «Шанс»...

У перший день весни, 1-го березня, до Івано-Франківська з концертом завітає відомий співак та композитор, переможець двох найвідоміших в Україні вокальних телешоу – «Шанс» та «Голос країни» – Павло Табаков. Виступ відбудеться на сцені Івано-Франківської обласної філармонії. Початок – о 19:00.

Наприкінці січня – на початку лютого з концертною програмою «Любов Жива» Павло Табаков гастролював у США. Двотижневий тур співака охопив Чикаго, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс та Виппані. Назву концертам дав сингл «Любов Жива», який в українських радіоефірах буде презентовано у лютому, напередодні Дня всіх закоханих.

Родзинкою концертів Табакова «Любов Жива» є акустичний блок. Уже відомі пісні співака, а також прем’єри будуть виконані акустично – під рояль, під гітару, з використанням перкусії.

– Такий концертний формат дає повну музичну свободу, – розповідає Павло Табаков. – Під час акустичних виступів собі можна дозволити значно більше, ніж на концертах у супроводі групи чи оркестру. Якщо вам подобається те, що роблять у такому форматі Елтон Джон, Стінг, Біллі Джоел, Гері Барлоу (а я сам просто обожнюю їхню творчість!), – тоді програма «Любов Жива» для вас. Такі вечори зближують і надихають.

Перед Івано-Франківськом сольні концерти Павла Табакова «Любов Жива» відбудуться також у двох містах Івано-Франківської області: 26 лютого – у Надвірній (РБК, початок – о 17:00), 28 лютого – у Коломиї (Народний дім, початок – о 19:00).

Квитки на концерт Павла Табакова в Івано-Франківську 1-го березня – за телефонами: 53 26 53 (каса Філармонії); (098) 617 63 77, (050) 373 03 71.

Джерело


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...