Місто без бар’єрів: в Івано-Франківську продовжуть облаштовувати звукові світлофори

В Івано-Франківську продовжують впроваджувати програму доступності для людей з особливими потребами. Міська рада здобула перемогу у спільному проекті ПРООН та Європейського союзу «Доступний Івано-Франківськ»....

В Івано-Франківську продовжують впроваджувати програму доступності для людей з особливими потребами. Міська рада здобула перемогу у спільному проекті ПРООН та Європейського союзу «Доступний Івано-Франківськ».

Основне завдання програми: сприяти повноцінному життю людей з обмеженими можливостями міста Івано-Франківська. Для її реалізації вибрали кілька основних напрямків. Першим етапом стало встановлення звукових світлофорів. Таких є вже 74 у різних мікрорайонах міста. Також облаштовано піднятий перехід поблизу 19 школи на вулиці Хоткевича.

Окрім цього, з 12 квітня запрацював сайт «Голос громади». Він створений передусім для того, щоб люди з обмеженими можливостями змогли висловити свою думку про важливі події в житті міста. Однак голосувати на сайті можуть усі мешканці, тому він став своєрідною платформою для висловлення громадської думки. Тут пропонують на голосування найактуальніші теми в житті міста.

«Івано-Франківськ має бути доступним для всіх його мешканців. Тому продовжуємо створювати безбар’єрне середовище для людей з особливими потребами. Адже це ті речі, які ми не помічаємо, але іншим без них не обійтися. Важливо, щоб усі без винятку почувалися комфортно у рідному місті», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Категорії
Життя
Новини
Loading...