Like

Олександр Шевченко: «Армії треба допомагати постійно»

Благодійний фонд Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» профінансував майже половину суми на придбання автомобіля для потреб військовослужбовців в зоні АТО.  Поїде машина на передову –...

Благодійний фонд Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» профінансував майже половину суми на придбання автомобіля для потреб військовослужбовців в зоні АТО. 

Поїде машина на передову – у Марїнку та Красногорівку. Основна її місія – перевозити насамперед поранених, а ще доправляти продукти і ліки. З Івано-Франківська машина від волонтерів вирушила з гуманітарною допомогою. 

Про це авто прохали самі бійці, розповідає військовий капелан Василь Довганюк. У зоні бойових дій він знаходиться ще від початку війни. Каже – уже три роки намагається допомогти українським захисникам – як духовно, так і матеріально. І точно знає – ця машина стане там у нагоді.

Гроші на авто збирали благодійні організації «Коник хелп» та «Діти милосердя».

«Гроші на цю машину, збирали звідусіль. Спочатку – за кордоном. А далі звернулися і до тутешніх меценатів. Загальна вартість автомобіля становить 4,5 тисячі доларів. Майже половину необхідної суми на добру справу виділив народний депутат Олександр Шевченко», – розповів Назар Тодорів директор БО “Коник-хелп” 

“Армії треба допомагати постійно, адже війна не припиняється. Сподіваюсь, що своїм отаким прикладом ми спонукатимемо й інших бізнесменів та меценатів активніше підтримувати наших військових та по можливості їм допомагати», – говорить Олександр Шевченко.

Також нардеп зазначив, вже не більше двох років в Івано-Франківську діє спеціальний Центр військової підготовки та інформації, де щомісяця виділяють певні суми на підтримку армійців.

Після освячення, автомобіль відправився на схід.

Світлина від Олександр Шевченко.

Світлина від Олександр Шевченко.

Світлина від Олександр Шевченко.

Політична реклама


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...