Like

На Прикарпаті продовжується літній табір Карпатія

З 7 до 16 серпня в  Івано-Франківську, в лісах Долинщини, відбудеться третій заїзд табору Карпатія. Інструктори обіцяють дітям незабутній відпочинок та ефективне навчання на...

З 7 до 16 серпня в  Івано-Франківську, в лісах Долинщини, відбудеться третій заїзд табору Карпатія.

Інструктори обіцяють дітям незабутній відпочинок та ефективне навчання на лоні природи. Зокрема, дітям пропонують військово-тактичні вишколи, спортивні заняття тощо.

Як зазначив один з інструкторів табору, керівник медвідділу, Дмитро Лазаренко, серед цікавинок для учасників заїзду  готується грандіозний вишкіл з медицини.

“Даний вишкіл буде проходити по системі ТС3  зі слів інструктора дана система навчає надавати невідкладну медичну допомогу потерпілому, проводити швидку евакуацію з можливістю ведення зустрічного вогню в умовах бойових дій, або в екстремальних умовах”, – розповідає медик.

 Під час заняття планується розглянути:

•   Визначення межі між цивільною і тактичною  медициною.   

• Огляд пораненого в бойових умовах 

• Сортування поранених за системою START 

• Компоненти IFAK 

• Новітні методики зупинки кровотечі

• Допомога при травмах щелепо-лицевої ділянки

• Відновлення прохідності дихальних шляхів 

Також спеціально для вихованців табору медики підготували комплексну лекцію з основ польової медицини. Зокрема, діти прослухають  про методику накладання джгутів та їх види; про різновиди кровотеч, невідкладні стани асфіксії, непритомність, серцево-легеневу реанімацію.

“Проведення таких лекцій ми вважаємо своїм обов’язком, адже в той чи інший момент знання, здобуті під час занять, можуть врятувати життя самих дітей чи їхніх близьких” – наголошує інструктор.

 

 


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...