Like

У Франківську пропонують орендувати комунальні приміщення для встановлення кавових автоматів

На сайті міськвиконкому опублікували оголошення про намір передати в оренду кілька об’єктів комунального майна.   Першою зазначена частина нежитлових приміщень, розташованих на першому поверсі...
На сайті міськвиконкому опублікували оголошення про намір передати в оренду кілька об’єктів комунального майна.
 

Першою зазначена частина нежитлових приміщень, розташованих на першому поверсі будівлі по вулиці Незалежності,9. Їх площа складає 3 кв м. Об’єкт призначений для розміщення торгівельного автомату з продажу гарячих напоїв. Максимальний термін оренди – на 2 роки 11 місяців. Вартість об’єкта оренди складає  23556 гривень, інформує Побудовано в Франківську.

Наступною є частина нежитлових приміщень, розташованих на першому поверсі будівлі по вулиці Симоненка,13. Їх площа 6 квадратних метрів. Об’єкт призначений для розміщення торгівельних автоматів що відпускають продовольчі товари та гарячі напої. Максимальний термін оренди – на 2 роки 11 місяців. Вартість об’єкта оренди складає 33080 грн.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються за адресою: м. Івано-Франківськ, вулиця Леся Курбаса, 2, перший поверх (приміщення в управління комунального майна Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради).

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт, орендодавець оголосить конкурс.


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...