Like

Прикарпатські кордівці здали кров, щоб допомогти маленькому хлопчику

Керівник спецпідрозділу «КОРД» (корпусу оперативно-раптової дії) ГУНП в Івано-Франківській області разом з підлеглими прийшли на обласну станцію переливання крові, щоб здати кров та допомогти...

Керівник спецпідрозділу «КОРД» (корпусу оперативно-раптової дії) ГУНП в Івано-Франківській області разом з підлеглими прийшли на обласну станцію переливання крові, щоб здати кров та допомогти врятувати життя маленького хлопчика із Тлумацького району.

Чутка про те що 2,5-річний хлопчик Павло Гергелюк, житель с.Королівка Тлумацького району обпікся кип’ятком, дійшла до керівника новоствореного підрозділу «КОРД» і він негайно прийняв рішення здати кров на порятунок маленького життя. Про тривожну звістку повідомив колег і всі хлопці, невагаючись, вирішили також здати кров для хлопчика, який зараз знаходиться у реанімації із тяжкими опіками шкіри.
Як зазначив керівник підрозділу «КОРД» підполковник поліції Віталій Гаврилюк:

«Я знаю цю родину, вони мої земляки. Про нещасний випадок з хлопчиком, який потрапив у кип’яток і обпік 50 відсотків тіла я розказав колегам і хлопці відразу сказали, що ідуть разом зі мною здати кров. Сподіваємося, що дитина видужає. За його життя боряться лікарі».

Інформує Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...