Like

Росія проводить ротацію своїх на Донбасі, завозить “Тюльпани” і спецназ – Тимчук

Росія проводить ротацію своїх військових на Донбасі, виводить “срочників” з України й поставляє нову техніку й професійних військових. Про це пише Дмитро Тимчук із “Інформаційного спротиву”...

Росія проводить ротацію своїх військових на Донбасі, виводить “срочників” з України й поставляє нову техніку й професійних військових.

Про це пише Дмитро Тимчук із “Інформаційного спротиву”

На напрямку Тельманове-Старобешове спостерігається заміна підрозділів регулярної армії РФ на загони місцевих терористів, рівень професійної підготовки й дисципліна в яких значно нижчі“, – зазначає він.

При цьому підрозділи армії РФ перекидаються на Дебальцеве й Донецьк“, – повідомляє Тимчук.

Читайте також: Прикарпатцям слід готуватись до нового призову?

На приморському напрямку спостерігається ротація російсько-терористичних військ, у ході якої відбувається заміна російських солдатів термінової служби на контрактників. Солдати-“срочники” відправляються до Росії“, – заявляє Тимчук.

Він додає, що “за останні 2 дні відзначено прибуття на Донбас із території РФ 2-х нових ротних тактичних груп і підрозділу спецназу ГРУ ГШ ВР РФ (розвідки – ред.)”.

Ідентифіковано батарею російських 240-мм мінометів 2С4 “Тюльпан” (4 одиниці)“, – повідомляє Тимчук.

У Сніжному зафіксовано створення “ремонтної бази” для ремонту ушкодженої військової техніки та озброєння російсько-терористичних військ. Із Росії сюди перекинуто пересувні ремонтні комплекси“, – пише також він.


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...