Like

Прикарпатська поліція та аграрії обговорили заходи з протидії рейдерству. ФОТО

У Головному управлінні Національної поліції в області відбулась спільна нарада за участі керівництва ГУНП та департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, представників агропідприємств області....

У Головному управлінні Національної поліції в області відбулась спільна нарада за участі керівництва ГУНП та департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, представників агропідприємств області.

На сьогодні у державі мають місце непоодинокі спроби протиправного захоплення підприємств, передусім аграрного сектору. Це пов’язано з періодом збору врожаю, проте вони трапляються упродовж всього року. Тому в Головному управлінні Національної поліції в області відбулася спільна нарада керівництва ГУНП та департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, представників агропідприємств області.

Керівник прикарпатської поліції Володимир Голубош зазначив, що на виконання рішень Кабінету Міністрів України про захист аграрних підприємств від протиправного захоплення (поглинання), а також з метою покращення міжвідомчої взаємодії під час реагування на факти незаконного захоплення та обміну інформацією керівництвом Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області ініційовано створення робочої групи, склад якої затверджено спільним наказом ГУНП, Управління захисту економіки, Управління поліції охорони в області та департаменту агропромислового розвитку ОДА.  

«Хочу зазначити, що успішною протидією рейдерству буде постійний обмін інформацією, негайне інформування органів поліції, їх миттєве реагування та якісне документування протиправної діяльності. Переконаний, що лише спільні зусилля дозволять нам уникнути таких фактів на теренах нашої області», – сказав полковник поліції Володимир Голубош. 

Т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Степан Вінтонович та голова Асоціації фермерів Івано-Франківщини Володимир Слободян відзначили, що наразі є дієва співпраця аграріїв із поліцією, яка вчасно реагує на повідомлення і здійснює превентивні заходи, тому спроб захоплення агропідприємств не було.

Учасники наради обговорили подальші кроки з протидії можливим рейдерським захопленням агропідприємств та притягнення правопорушників до передбаченої чинним законодавством відповідальності.

Читайте також: Підвищити на 12%: в Івано-Франківську пропонують змінити ціну на тепло


Like

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...