Like

Інспектора Івано-Франківської митниці ДФС визнали винним у корупції

Прокуратура області брала участь у розгляді Івано-Франківським апеляційним судом апеляційної скарги інспектора Івано-Франківської митниці ДФС на рішення Долинського районного суду. В суді митника визнали...

Прокуратура області брала участь у розгляді Івано-Франківським апеляційним судом апеляційної скарги інспектора Івано-Франківської митниці ДФС на рішення Долинського районного суду.

В суді митника визнали винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Інспектор, достовірно знаючи про те, що його близький родич є одним зі співвласників підприємства, яке здійснює торгівлю деревиною, в порушення вимог ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції” не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів.

Також він не повідомив безпосереднього керівника про конфлікт інтересів та вчиняв дії і приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів – виконував митні процедури для митного оформлення товару (лісопродукції) з метою подальшого його експорту за кордон.

Апеляційну скаргу митника ДФС залишили без задоволення, повідомили в прес-службі прокуратури області. А постанову суду першої інстанції – без змін.

Читайте також: Чотири депутати Івано-Франківської міськради можуть бути відкликані


Like

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...