Like

Кандидат у президенти Олександр Шевченко підписав меморандум “За чесні вибори”

Народний депутат, кандидат у президенти від УКРОПу, Олександр Шевченко підписав меморандум «За чесні вибори», який передбачає доброчесну участь у виборах президента України 31 березня....

Народний депутат, кандидат у президенти від УКРОПу, Олександр Шевченко підписав меморандум «За чесні вибори», який передбачає доброчесну участь у виборах президента України 31 березня.

Відповідний документ він завізував під час ефіру програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Меморандум також підтримали ще п’ять кандидатів на головний державний пост.

«Вся країна звикла, що у нас конкурують не інтелект і розум, а хабарі. Настільки чинна влада звикла підкупати голоси або просто купувати все, що вона хоче, не звертаючи увагу на думку простого народу», – заявив Олександр Шевченко.

Укропівець зазначив, що одним із проявів корупції у нинішній виборчій кампанії є реєстрація «двійників» – кандидатів, які мають однакові чи схожі прізвища до опозиційно налаштованих щодо влади учасників перегонів. Зокрема, це стосується й самого Олександра Шевченка.

«Влада боїться тих, на кого «народжують» двійників. У одного з кандидатів є двійник. Мій «двійник» – теж Шевченко – зареєструвався першим і почав вішати яскраві білборди, що шукає дружину», – наголосив представник УКРОПу.

Водночас народний депутат сподівається, що правоохоронці реагуватимуть на факти корупції під час нинішньої президентської кампанії.

«Я думаю, якщо сьогодні отямиться наша правоохоронна система – можливо, в особі Авакова чи інших чесних правоохоронців, – то вона не дасть можливості зокрема й президенту Порошенку й надалі просто нехтувати правом, плювати в обличчя нам всім», – вважає Олександр Шевченко.

Разом з тим укропівець закликав людей не дозволяти підкуповувати себе на виборах, що допоможе побороти корупцію в державі.

«Країна, де панують хабарі, а не здоровий глузд, не може мати успіху апріорі. Якщо ми не переможемо корупцію, яка сьогодні базується на хабарах, то ніякої щасливої країни у нас не буде. Не голосуйте за тих, хто вас купує. Я не кажу, що ви маєте брати гроші, але голосувати за інших. Я лиш кажу: давайте поламаємо хабарницькі схеми», – резюмував він.

На правах реклами

Читайте також: Карпатський патруль: військові забезпечують порядок на лижах, снігоході і квадроциклі. ФОТО


Like

Категорії
Політика
Новини
Loading...