Like

Петро Порошенко і Митрополит Епіфаній привезли Томос на Прикарпаття. ФОТО

Сьогодні, 18 лютого, на Івано-Франківщину приїхали Митрополит Київський і всієї України Епіфаній та Президент України Петро Порошенко. Вони привезли вірянам Томос про автокефалію. Президент...

Сьогодні, 18 лютого, на Івано-Франківщину приїхали Митрополит Київський і всієї України Епіфаній та Президент України Петро Порошенко.

Вони привезли вірянам Томос про автокефалію. Президент України взяв участь у спільній молитві з вірянами, яка відбулась у Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі Православної Церкви України у Богородчанському районі, передає Галицький кореспондент.

На службу завітали сотні людей, деякі завітали із Буковини, Закарпаття та інших областей. Президент України приєднався до спільної молитви. Потім він привітав людей із визначною для релігії подією.

«Україна має щастя мати церкву, яка визнала світовим православ‘ям. Покоління молилися про це, дбайливо зберігали віру і мріяли про цю подію. Господь повернув церкву Україні, він зняв московське ярмо, ми побудували фундамент держави. Москва так чекала, щоб у нас почала литися кров, щоб почалося захоплення храмів – та не дочекалися», – сказав Петро Порошенко.

Потім він нагородив Митрополита Андрія нагородою «За заслуги» ІІ ступеня. 

Читайте також: На Прикарпатті у неділю взялися латати ями, готуючись до приїзду Порошенка. ФОТО


Like

Категорії
Політика
Новини
Loading...