Like

Олександр Шевченко у своєму відеозверненні пояснив, чому варто голосувати за Андрія Сторожука. ВІДЕО

Друзі, іванофранківці! Хочу звернутися до Вас в цей гарячий, в прямому і в переносному значенні, час. Ми всі знову напередодні важливого вибору. Вибору шляху...

Друзі, іванофранківці! Хочу звернутися до Вас в цей гарячий, в прямому і в переносному значенні, час. Ми всі знову напередодні важливого вибору.

Вибору шляху розвитку нашої країни. Вибору, який є важливим для нас, наших родин, для наших батьків, для наших дітей. Ми мусимо всі разом розірвати те коло сумнівів, розбрату, непорозумінь, які часто не дозволяли нашій Україні збудувати омріяну поколіннями українців країну Гідності і Правди. І в часи Незалежності ми, попри помітні здобутки, подекуди втрачали час… Саме час в сучасному світі є найважливішим ресурсом. Він не накопичується, він лише спливає… Його лише можна або ефективно використати, або ж втратити надаремно. Ми маємо багато прикладів в світі, коли країни навіть третього світу, подолавши корупцію, створивши кращі умови для інвесторів, швидко змінилися і отримали конкурентні переваги. Вони динамічно розвиваються і кардинально змінюють якість життя своїх громадян. Після президентських виборів, на моє глибоке переконання, ми, українці, отримали шанс на швидкі зміни.

Але залишився один крок – завершити зміну старих політичних еліт. Старі політики і чиновники, які десятки років у владі, які відповідальні за ситуацію в державі, повинні бути замінені на нове покоління, на нові політичні еліти. Старі політичні партії, які мали шанс, але скористалися ним не на користь держави, повинні піти на «політичну пенсію». У владу повинні прийти добре освічені, не зіпсовані корупційною круговою порукою, спрямовані в майбутнє, мотивовані саме на служіння людям, політики, депутати.

Саме тому, друзі, мешканці Івано-Франківська, я закликаю вас 21 липня обрати до Верховної Ради від міського виборчого округу Андрія Сторожука. Я йому довіряю. Андрія я знаю давно і добре. Він багато років тихо і без самопіару допомагав людям як юрист, як представник нашої команди. Керував потужними соціальними проектами. Як правник він взяв участь в написанні десятків законопроектів, що були подані до Верховної Ради. Він добре освічений, досконало володіє іноземними мовами. Тобто, можна сказати, що він «в темі», він одразу ж готовий включитися в роботу в парламенті. Він є членом ефективної команди, яка вміє і знає як лобіювати інтереси нашого міста і нашого краю в центральних органах влади. Ми багато говорили з Андрієм. Він готовий до співпраці з всією громадою міста. Він вважає себе членом саме команди всіх іванофранківців. І це правильна позиція. Нам з вами необхідні єдність і Віра. Усвідомлюю, що всі ви маєте різні політичні погляди, різні політичні вподобання. Поважаю їх. А тих, хто довіряє мені – закликаю віддати свій голос за Андрія Сторожука. Щасти нам всім!

 


Like

Категорії
ФОТО/ВІДЕО
Новини
Loading...